CONCERTINA RAZOR WIRE / JİLETLİ TEL LTD. ŞTİ.

Concertina Razor Wire Jiletli Tel Ltd. Şti. TSE ve ISO belgelerine sahip %100 yerli malzeme ve %100 yerli üretim yapmaktadır.

Dünya standartlarında üretim yapan şirketimiz %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir. Concertina Razor Wire Jiletli Tel Ltd. Şti. Kurumsal yapısı ve ciddi iş anlayışı ile sahip olduğu güçlü referanslarına her geçen gün yeni referanslar eklemektedir.

Güçlü makine parkuru sayesinde günlük 3000 kg helezonik jiletli tel, 3000 metre düzlemsel jiletli tel, 5000 metrekare tel örgü ve  5000 metrekare panel çit üretimi yapmaktadır. Dünya standartlarında üretim yapan firmamız, sektöründeki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Tel çit sistemleri sektöründe güçlü ve kurumsal yapıya sahip, tel çit sistemlerinde tüm ürünlerin üretimini en kaliteli şekilde kendi bünyesinde yapan Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir şirketlerinden biri olmak.

VİZYONUMUZ

Tel çit sektöründe en kaliteli malzemeleri kullanarak en uygun maliyetlerle müşterilere sunmak ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak.