Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Farkiyla....

                         

Adana Tel Örgü

Galvanizli Tel Örgü

Tel örgü dikenli tellerden yapılmış engellerdir. Günümüzde güvenlik önem arz etmektedir. Gerekli güvenlik önlemlerini almak amacıyla üretilen tel örgüler bir çok amaç için kullanılabilir; halı sahalar, askeri alanlar, hava alanları,otoyollar, park ve bahçeler araziler,arsalar… Tel örgüler dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı sizleri korur ve yabancıların girişlerini engeller.
Tel örgünün ne işe yaradığına değindikten sonra tel örgü satın alırken siz değerli müşterilerimizin dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Örneğin tel örgünün kaliteli olması, göz aralığı, tel kalınlığı, yüksekliği gibi. Aşağıdaki tabloda göz aralıkları ve yükseklileri verilmiştir. Adana tel örgü fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebilmektedir ve firmamız en uygun fiyat hizmeti sunmaktadır.  Altun Tel olarak her türlü soru ve sorunlarınız için bizleri aramaktan çekinmeyiniz.
Sıcak daldırma galvanizli telden imal ettiğimiz tel örgüleri otomatik ve manüel makinelerde üretmekteyiz.10x10 göz aralığından 85x85 göz aralığı;1,70mm tel kalınlığından 5,00mm tel kalınlığına; ayrıca 40 cm yüksekliğinden 10 metre yüksekliğine kadar tüm özel üretimleri yapmaktayız. citcittelcittelikafestelkafesteliorguteltelcittelorgu

Shiny