Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Farkiyla....

                         

TAAHHÜTLÜ PROJE

Taahhütlü tel örgü,tel çit(fens teli) projelerini,projelerin aslına uygun olarak inşaasını yapan firmamız,sahip olduğu referanslara tel çit sistemlerinde çözüm ortağı olmanın verdiği güvenle siz değerli müşterilerimize anahtar teslimi iş ortaklığı hizmeti sunmaktadır.

Resmi kurum-kuruluşların veya uluslararası kurum-kuruluşların ihale yöntemiyle istedikleri hizmet ve ürünün üretim ve teminini yapmaktayız.
Resmi kurum-kuruluşların veya şirketlerin uzman ekiplerince hazırlanan projelerin projeye uygun olarak ürünlerini üretip ve montaj-uygulaması taahhütlü olarak yapan firmamız; Türkiye’nin her yerinde projeleri tam ve kusursuz olarak teslim etmektedir.
Yılların verdiği bilgi birikimi veya deneyimini projeye aktararak, projeye dayalı NATO, Havaalanı, Baraj, Enerji santralleri, Otoban, Rafineri veya resmi kurum-kuruluşların projelerini tam ve kusursuz olarak teslim etmektedir.
Dış çevresi yüksek güvenlik gerektiren alanların kurumun uzmanları tarafından hazırlanan projeye dayalı üretim ve montajı tecrübeli ekibiyle sadece Türkiye’de değil, Dünyanın her yerinde yapan firmamız özellikle Ortadoğu ve Arap Ülkelerine hizmet vermektedir.
 
                       

Standartlarında Üretim...

 citnatotipitelorgutelteltelcittelcitprojetelorgutelorguekipmanlari

 

 

Shiny