Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Farkiyla....

                         

KURUMSAL

ALTUN TEL Tel Örgü ve Çit Sanayi; 1984 yılında Çukurova’da ilk tel örgü üretimi yapan firmadır. Sektöre ilk başlamanın verdiği sorumluluk ile yerli yatırım ve üretim sorumluluğu içindedir. Kaliteli ürünleri, En Kaliteli Hizmet sunarak, En uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunan firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün hizmet ve ürün gamını geliştirmektedir.

 TSE ve İSO 9001 belgelerine sahip olup, en kaliteli ürünleri, en kaliteli hizmet ile en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

 Üretimini yaptığı ürünlerde ve sunduğu hizmetlerde en uygun fiyat garantisi sunan firmamız; ayrıca ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
 Üretim üzerine kurulu yatırım politikası ile her geçen gün büyüyen firmamız; ürünlerini TSE Standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.
 Hizmette sınır tanımayan firmamız sadece Türkiye’de değil sınırları aşarak hizmet etmeye devam ediyor. Özellikle Ortadoğu ve Arap Ülkelerine ihracat yaparak;Türkiye’nin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.
 Makine üretimi yapan firmamız; Almanya; Kanada, Lübnan; Irak ve Suriye’ye makine satarak; tel örgü makinelerinde kalitesini tescil ettirmiştir.
 Referanslarımızla yaptığımız işlerin kalitesi ve iş sorumluluğumuz hakkında bilgi almanızda siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır.
Referanslarımız da yaptığımız binlerce işten kısıtlı sayıda koyduğumuzu da bilmenizi ve iletişime geçerek size nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşebiliriz.
Saygılarımızla;
Altun Tel 

Shiny